برگزاری جلسه شورای فرهنگی پردیس شهید بهشتی

صبح امروز سه شنبه 24 بهمن 96 جلسه شورای فرهنگی پردیس شهید بهشتی در دفتر مدیریت امور پردیس های دانشگاه فرهنگیان خراسان رضوی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی پردیس شهید بهشتی در این جلسه دکتر سیدحسین مجتبوی مدیر امور پردیس های استان با اشاره به ایام الله دهه فجر از حضور گسترده دانشجویان و مسئولان دانشگاه فرهنگیان در راهپیمایی 22 بهمن تشکر و قدردانی کرد.

دکتر مجتبوی با بیان این که ما باید آموزه های قرآن را در تمام رفتارهای فردی و اجتماعی خود لحاظ کنیم گفت در قرآن کریم از کسانی که که به نرمی و آرامی و با تواضع بر روی زمین راه می روند به عباد الرحمان تعبیر شده است. وی با اشاره به آیه «لقد کان لکم فی رسول الله اسوه حسنه» افزود رفتار پیامبر (ص) نیز مشحون از مکارم اخلاق است و ما باید به عنوان یک مسلمان این آموزه ها را در زندگی خود به کار بندیم.

دکتر مجتبوی با قدردانی از زحمات معاون آموزشی فرهنگی و اجتماعی پردیس شهید بهشتی و مدیر مرکز آموزش عالی ثامن الائمه(ع) برای برگزاری امتحانات پایان نیم سال گذشته از آنان خواست نسبت به تدوین برنامه جامع فعالیت های فرهنگی نیمسال دوم و تصویب آن در شورای فرهنگی اقدام نمایند. وی خاطرنشان کرد اگر از هم اکنون پیش بینی های لازم برای برگزاری رویدادهای فرهنگی انجام شود در هنگام اجرای برنامه ها با مشکل روبرو نخواهیم شد.

در این جلسه نماینده انجمن اسلامی دانشجویان نیز با اشاره به برنامه های فرهنگی این انجمن برای نیمسال دوم سال تحصیلی گفت اجرای طرح همیاران سبز، اجرای طرح عطر بهشت، شرکت در طرح خادمیاران رضوی، برگزاری نشست تخصصی با موضوع دانشجو سیاست و اجتماع، و راه اندازی کتابخانه در دفتر انجمن اسلامی از جمله برنامه های انجمن اسلامی برای نیمسال دوم است.

مسئول بسیج دانشجویی پردیس شهید بهشتی نیز شرکت دانشجویان بسیجی در طرح منادیان انقلاب و برگزاری دوره تشکیلاتی میقات الصاحین را از جمله برنامه های بسیج ذکر کرد.

در این جلسه درباره سایر موضوعات دستور جلسه نیز بحث و گفتگو شد و تصمیمات لازم اتخاذ گردید.


| شناسه مطلب: 98794

تعداد بازدید: 221 | آخرین بازدید:
نظرات کاربران