معاون آموزشی پژوهشی و فرهنگی امور پردیس های خراسان رضوی:
اهمیت دادن به حوزه پژوهش موجب پویایی دانشجویان و به روز شدن علمی استادان خواهد شد

صبح دیروز دوشنبه 16 بهمن 96، رمضان نیری، معاون آموزشی، پژوهشی و فرهنگی امور پردیس های خراسان رضوی در جلسه هم اندیشی کارشناسان پژوهش و کتابداری مراکز و پردیس های استان، با اشاره به تلاش های دست اندرکاران حوزه پژوهش گفت پژوهش محور کردن فعالیت های دانشجویان و استادان مهمترین وظیفه کارشناسان این حوزه است.

نیری با تأکید بر لزوم حمایت و مشارکت استادان و دانشجویان در برنامه های پژوهشی اظهار داشت ما باید برنامه های پژوهشی مان را به گونه ای ترسیم کنیم که مورد استقبال پژوهشگران قرار گیرد.

 معاون آموزشی پژوهشی و فرهنگی دانشگاه فرهنگیان خراسان رضوی با ذکر برخی نتایج توجه به حوزه پژوهش گفت اهمیت دادن به امور پژوهشی سبب می شود تا دانشجویان پویاتر شوند و استادان نیز آگاهی های علمی و پژوهشی خود را به روز کنند.

این مقام مسئول از مسئولان و کارشناسان حوزه پژوهش و کتابداری خواست ارتباط بهتری با استادان و دانشجویان برقرار کنند تا زمینه حضور بیشتر آنان در کتابخانه ها فراهم گردد.

نیری با اشاره به پیش رو بودن دو جشنواره با عنوان تجربیات برتر آموزش فیزیک و تجربیات برتر دینی و قرآن از همه فعالان حوزه پژوهش خواست امور پردیس های خراسان رضوی را در بهتر برگزار کردن این جشنواره یاری کنند.

دکتر حمیدرضا حافظیان، مسئول امور پژوهشی دانشگاه فرهنگیان خراسان رضوی نیز در این جلسه ضمن تشکر از کارشناسان این حوزه برای برگزاری خوب هفته پژوهش، از آنان خواست نسبت به ثبت اطلاعات پژوهشی استادان در سامانه گلستان، ارسال فرصت های پژوهشی و حق التشویق مقالات، و برگزاری نشست های علمی در زمان های معین اهتمام ورزند. وی از کارشناسان کتابداری نیز برای ثبت کتاب ها در سامانه سیمرغ قدردانی کرد.   


| شناسه مطلب: 98296

تعداد بازدید: 254 | آخرین بازدید:
نظرات کاربران