برگزاری جلسه شورای فرهنگی اجتماعی دانشگاه فرهنگیان خراسان رضوی

 

صبح امروز با حضور مدیر امور پردیس های دانشگاه فرهنگیان خراسان رضوی جلسه شورای فرهنگی اجتماعی استان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی پردیس شهید بهشتی در این جلسه که در محل سالن جلسات ساختمان اداری آموزشی این پردیس برگزار گردید، دکتر سیدحسین مجتبوی با محکوم کردن اغتشاشات اخیر گفت حمایت از دولت مستقر در کشور وظیفه شرعی و عرفی همه مردم است.

رئیس دانشگاه فرهنگیان با تشکر از حجه الاسلام صادقی رئیس حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان خراسان رضوی از دانشجویان و استادان دانشگاه فرهنگیان خواست با بهره گیری از فضای مناسبی که این حوزه به وجود آورده است در جهت آشنایی هرچه بیشتر با معارف ناب اسلامی گام بردارند.

دراین جلسه غلامرضا باوجدان، مسئول اداره فرهنگی اجتماعی دانشگاه فرهنگیان خراسان رضوی نیز با اعلام خبر برگزاری جشنواره فرهنگی اجتماعی استادان و کارکنان دانشگاه فرهنگیان گفت این مسابقات به صورت منطقه ای در 10 منطقه برگزار می شود. وی افزود مسابقات حضوری منطقه خراسان رضوی، شمالی و جنوبی در روز یکشنبه 15 بهمن آینده برگزار خواهد گردید.

با وجدان تأکید کرد کلیه علاقمندان به شرکت در جشنواره فرهنگی اجتماعی دانشگاه فرهنگیان لازم است حداکثر تا 25 دی ماه جاری در سامانه جامع فرهنگی اجتماعی (سجفا) ثبت نام کنند. وی از کارشناسان فرهنگی اجتماعی پردیس ها و مراکز دانشگاه فرهنگیان خراسان رضوی خواست برای تشویق کارکنان و به ویژه استادان دانشگاه جهت حضور حداکثری در این جشنواره تدابیر لازم را بیندیشند.

در بخش دیگری از این جلسه حجه الاسلام صادقی مسئول حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان دانشگاه فردوسی مشهد آمادگی این حوزه را برای پذیرش استادان دانشگاه فرهنگیان اعلام کرد. وی با بیان این که آموزش های حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان شامل سه دوره منقطع یکساله است گفت اکثر استادان شرکت کننده در این دوره ها اتفاق نظر  دارند که حضور آن ها در این کلاس ها نوع نگاهشان را به زندگی تغییر داده است.

در پایان جلسه شورای فرهنگی از زحمات کارشناسان فرهنگی اجتماعی پردیس ها و مراکز تابعه دانشگاه فرهنگیان تقدیر وقدردانی شد.

 


| شناسه مطلب: 95886

تعداد بازدید: 236 | آخرین بازدید:
نظرات کاربران