مسئول امور فرهنگی دانشگاه فرهنگیان خراسان رضوی تشریح کرد:
موفقیت دانشجومعلمان خراسان رضوی در بیست و هفتمین جشنواره فرهنگی و هنری کشوری

در آستانه روز دانشجو، غلامرضا باوجدان مسئول اداره فرهنگی اجتماعی دانشگاه فرهنگیان خراسان رضوی در گفتگو با روابط عمومی پردیس شهید بهشتی موفقیت دانشجومعلمان این دانشگاه را در بیست و هفتمین جشنواره کشوری فرهنگی واجتماعی دانشگاه فرهنگیان تشریح کرد.

مسئول اداره فرهنگی اجتماعی دانشگاه فرهنگیان خراسان رضوی در این گفتگو به اشاره موفقیت دانشجویان این دانشگاه در مسابقات قرآنی گفت سید مجید شفایی در رشته آشنایی با احادیث اهل بیت(ع)، مسعود پنجه در رشته تحقیق قرآن کریم و محمد مهدی کریم در رشته حفظ یک جزء قرآن مقام اول را در مسابقات کشوری به دست آورده اند.

باوجدان افزود حسین اسفندیاری در رشته تفسیر قرآن کریم، محمد زاوگی در رشته نهج البلاغه و علی قربانی در رشته ترتیل قرآن کریم موفق به کسب رتبه دوم شده اند. وی اضافه کرد میثم پورانصاری در رشته پرسمان معارفی و مسلم مشکاتی در رشته صحیفه سجادیه  مقام سوم را کسب کرده اند.

وی با اشاره به مسابقات هنری دانشجویی اعلام کرد گروه های تئاتر صحنه ای و تئاتر عروسکی دانشگاه فرهنگیان خراسان رضوی مقام اول مسابقات کشوری و گروه سرود این دانشگاه نیز مقام دوم کشوری را به دست آورده اند.

باوجدان در باره سایر مسابقات جشنواره فرهنگی اجتماعی گفت عارف محسن فاروقی در رشته آیین سخنوری مقام اول، محمد زارع پور در رشته تولید بازی های رایانه ای مقام دوم و کیوان بیدالهی دررشته تلخیص کتاب مقام سوم را به دست آورده اند.

مسئول فرهنگی اجتماعی دانشگاه فرهنگیان خراسان رضوی به موفقیت خواهران دانشجومعلم دانشگاه فرهنگیان خراسان رضوی نیز اشاره کرد و گفت 33 نفر از خواهران دانشجومعلم نیز در رشته های مختلف جشنواره فرهنگی اجتماعی کشور رتبه های اول تا سوم را به دست آورده اند.

وی گفت از کلیه برگزیدگان در مراسم ویژه ای که روز دوشنبه 13 آذر در تالار ابن هیثم پردیس شهید بهشتی برگزار گردید، تقدیر و تجلیل شد.

روابط عمومی پردیس شهید بهشتی ضمن تبریک این توفیقات به کلیه این عزیزان، مربیان آن ها و مسئولان دانشگاه فرهنگیان خراسان رضوی برای ایشان در تمام شئون زندگی آرزوی بهروزی دارد.

خوانندگان گرامی می توانند جهت اطلاع از اسامی کلیه دانشجومعلمان منتخب خراسان رضوی در مرحله کشوری بیست و هفتمین جشنواره فرهنگی هنری فایل ضمیمه را دانلود نمایند. 


| شناسه مطلب: 93311

تعداد بازدید: 224 | آخرین بازدید:
نظرات کاربران