برگزاری مراسم گرامی داشت هفته پژوهش و تجلیل از منتخبان بیست و هفتمین جشنواره فرهنگی اجتماعی دانشگاه فرهنگیان خراسان رضوی

عصر دیروز دوشنبه 13 آذر، مراسم گرامی داشت هفته پژوهش و تجلیل از منتخبان بیست و هفتمین جشنواره فرهنگی اجتماعی دانشگاه فرهنگیان خراسان رضوی در تالار ابن هیثم این دانشگاه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی در این مراسم که با حضور معاون پژوهش و فناوری دانشگاه فرهنگیان و مدیر دانشگاه فرهنگیان خراسان رضوی برگزار گردید از دکتر احمدرضا اقتصادی استادیار پردیس شهید بهشتی دانشگاه فرهنگیان  و مترجم کتاب «چگونه اقدام پژوهی گروهی انجام دهیم؟» که کتاب ایشان رتبه اول کشور را کسب کرده است، تقدیرشد. محمد حسین بهرامی رتبه اول پویش دانشجویی در بخش مقالات علمی پژوهشی نیز در این مراسم مورد تقدیر قرار گرفت.

در این مراسم از دکتر انسی کرامتی و دکتر محمد ابراهیمی دباغ که در بخش پژوهشگر استانی رتبه اول را کسب کرده بودند و نیز از دکتر سیدکمال الدین حسینی و دکتر فریبرز رمضانی که درهمین بخش به ترتیب دوم و سوم شده بودند تقدیر گردید.

در بخش کتاب برگزیده دکتر عطیه رضاداد و دکتر فهیمه جمالی راد مورد تقدیر قرار گرفتند.

در بخش پایان نامه برتر نیز از دکتر حمیدرضا حافظیان و دکتر مریم وفایی به عنوان نفرات اول دو دوم قدردانی شد.

در بخش کارکنان پژوهشگر از مهدی اسماعیلی و دکتر مهناز بزمی، در بخش کتاب برگزیده کارکنان اداری از اعظم کاراندیش و در بخش پایان نامه اداری از دکتر محسن شهابی تقدیر گردید.

در بخش دانشجویان پژوهشگر سیده محدثه دهقان و الهه پوریزدانی به ترتیب به عنوان نفرات دوم و سوم استان مورد تقدیر قرار گرفتند.

همچنین در این مراسم از دانشجومعلمان برگزیده  بیست و هفتمین جشنواره فرهنگی واجتماعی تقدیر و تجلیل شد.


| شناسه مطلب: 93267

تعداد بازدید: 252 | آخرین بازدید:
نظرات کاربران