پردیس شهید بهشتی خراسان رضوی

مسئول امور فرهنگی دانشگاه فرهنگی خراسان رضوی اعلام کرد:

مهلت ثبت نام در دوره های فرهنگی الزامی، انتخابی نیم سال دوم

مسئول امور فرهنگی دانشگاه فرهنگی خراسان رضوی از کلیه دانشجومعلمان به ویژه دانشجومعلمان ورودی 1400 خواست با مراجعه به سامانه معرفی شده، نسبت به ثبت نام در دوره های الزامی، انتخابی نیم سال دوم سال تحصیلی 1402-1401 اقدام نمایند و از مزایای آن بهره مند شوند.

به گزارش روابط عمومی، علی یزدی نریمانی با بیان این که مهارت های الزامی شامل بینش مطهر (1) یا طرح ولایت (1) و مهارت های انتخابی شامل احکام دختران و پسران، مهدویت و نهج البلاغه، صحیفه سجادیه است، اظهار داشت: برای کلیه شرکت‌کنندگان گواهی معتبر (قابل درج در کارنامه فرهنگی) صادر می‌شود تا این عزیزان بتوانند از امتیازات متعلقه بهره‌مند شوند.

وی با اعلام این که مهلت ثبت نام تا پایان روز چهارشنبه 30 اردیبهشت 1402 است، بیان کرد: دانشجومعلمان گرامی پس از شرکت در جلسات و قبولی در آزمون هر جلسه، در پایان جلسات در آزمون نهایی شرکت خواهند کرد و درصورت قبولی می‌توانند گواهینامه مربوطه را از سامانه فوق‌الذکر دریافت نمایند.

وی خاطر نشان ساخت: خواهران دانشجومعلم با مراجعه به لینک https://www.ecnahad.ir/khaharan و برادران دانشجومعلم با مراجعه به لینک https://www.ecnahad.ir/baradaran می توانند نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.


نظرات کاربران