پردیس شهید بهشتی خراسان رضوی

برگزاری جشن میلاد امام زمان (عج) در پردیس شهید بهشتی مشهد

عصر روز دوشنبه 15 اسفند 1401 جشن میلاد امام زمان (عج) در تالار ابن هیثم پردیس شهید بهشتی مشهد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دراین مراسم حجه الاسلام و المسلمین محمدمهدی ماندگاری، استاد حوزه و دانشگاه ضمن تبریک اعیاد شعبانیه بر اهمیت تربیت تأکید کرد و گفت: در طول تاریخ تمام درگیری جبهه حق و باطل برای این بوده است که تربیت قرآنی محقق نشود.

ماندگاری با اشاره به این که "تربیت عمدتاً به وسیله با اخبار انجام می شود" بیان کرد: از نظر قرآن سه گونه خبر وجود دارد که عبارت است از خبر صادق، خبر کاذب و خبر مشکوک.

وی با بیان این که "همه تلاش دشمنان بر این است که مردم اخبار صادق را گوش نکنند"، گفت: تمام اخبار دشمنان خدا و منافقان، حتی اخبار راست آنان، دروغ است.

این استاد حوزه و دانشگاه خاطرنشان ساخت: دشمن در تلاش است که ما نسبت به اخبار صادق بدبین شویم.

وی ادامه داد: دشمن اول تضعیف، بعد تخریب و سپس تحریف می کند و در انتها می کوشد برای حقیقت بدل درست کند، همانطور که دشمنان خدا در مقابل خدا بت، در مقابل پیامبر سامری و در برابر امیرالمومنین یزید را ارائه داده است.

پیش از سخنان حجه الاسلام ماندگاری، دکتر محمدرضا دیمه کار مدیر امور پردیس های خراسان رضوی در سخنانی ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و میلاد امام زمان (عج) از دانشجویان خواست قدر دوران جوانی خود را بدانند و تمام تلاششان را برای بزرگداشت اعیاد، مناسبت ها و شعائر مذهبی به کار برند.

برگزاری مراسم مولودی خوانی و مداحی و مسابقه فرهنگی از دیگر بخش های این برنامه بود.

این مراسم به همت امور فرهنگی و اجتماعی و با همکاری کانون ها و بسیج دانشجویی پردیس شهید بهشتی برگزار شد.


نظرات کاربران