پردیس شهید بهشتی خراسان رضوی

برگزاری آئین تکریم و معارفه معاون توسعه منابع و امور دانشجویی پردیس شهید بهشتی مشهد

آئین تکریم و معارفه معاون توسعه منابع و امور دانشجویی پردیس شهید بهشتی دانشگاه فرهنگیان خراسان رضوی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه فرهنگیان خراسان رضوی، در این مراسم، که با حضور مدیر و معاون هماهنگی امور پردیس های استان و سجاد صدیقی، مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان برگزار شد، از زحمات دکتر فریبرز رمضانی در مدت 32 ماه خدمت در پست معاونت توسعه منابع و امور دانشجویی پردیس شهید بهشتی قدردانی و دکتر بهنام عباسی اول به عنوان معاون جدید معرفی گردید.

در ابتدای این جلسه، مدیر امور پردیس های خراسان رضوی با ذکر حدیثی از امام رضا (ع) بیان کرد: اظهار دوستی با مردم نیمی از خرد است بنابراین اگر کسی در دوستی خود با دیگر انسان ها صادق باشد و آن را به حد کمال برساند، شایسته است این دوستی را به آنان ابراز کند.

وی با بیان این که "باید ارتقاء در درون خودمان رخ دهد"،  تصریح کرد: بیشتر آسیب هایی که دیده ایم هنگامی بوده است که کسانی از خارج از مجموعه برای خدمت آمده اند و جنس دانشگاه را به درستی نشناخته اند.

دکتر دیمه کار پردیس شهید بهشتی را یکی از بزرگترین پردیس ها و آبروی سازمان مرکزی دانشگاه فرهنگیان در خراسان رضوی دانست و بیان کرد: فعالیت های این مجموعه به قدری زیاد است که کارها جز با همدلی، صمیمیت و مشورت پیش نمی رود.

  مدیر امور پردیس های خراسان رضوی تأکید کرد: فصل الخطاب ما از ابتدای کار قانون بوده و اکنون نیز قانون است زیرا اگر در همه کارها قانون و سلسله مراتب اداری رعایت شود، مشکلی پیش نمی آید.

دکتر دیمه کار از تلاش های دکتر رمضانی، معاون پیشین توسعه منابع پردیس شهید بهشتی قدردانی کرد و ابراز امیدواری نمود در دوران تصدی معاون جدید با رعایت قانون، توجه به سلسله مراتب اداری، رعایت اخلاق و مشورت با همه اجزاء سازمان، زمینه لازم برای انجام مأموریت اصلی دانشگاه یعنی تامین و تربیت نیروی انسانی مورد نیاز آموزش و پرورش فراهم گردد.

در این جلسه دکتر رمضانی، معاون پیشین توسعه منابع پردیس شهید بهشتی با بیان گزارش کوتاهی از فعالیت های انجام شده در دوره مسئولیت خود از همکاری همه کارکنان برای به انجام رساندن طرح ها و برنامه ها قدردانی کرد.

همچنین، دکتر عباسی، معاون جدید توسعه منابع پردیس شهید بهشتی نیز در سخنانی با بیان این که اولویت اول خود را کمک به امر آموزش قرار خواهد داد گفت: همه بخش ها باید در خدمت آموزش، پشتیبان آموزش و یاور اعضاء هیأت علمی باشند تا اهداف اصلی دانشگاه محقق شود.

در بخش های دیگری از این جلسه، حجه الاسلام حسین میرزایی، مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه فرهنگیان خراسان رضوی، دکتر سید کمال الدین حسینی معاون هماهنگی مدیریت امور پردیس های استان و دکتر حسن باقری یزدی معاون آموزشی، پژوهشی و فرهنگی پردیس شهید بهشتی هر یک در سخنانی از زحمات دکتر رمضانی تشکر و برای دکتر عباسی آرزوی موفقیت کردند.

گفتنی است دکتر عباسی اول عضو هیأت علمی پردیس شهید بهشتی است و پیش از این مسئولیت هایی همچون مدیریت گروه معارف و تربیت اسلامی دانشگاه فرهنگیان خراسان رضوی و معاونت مرکز تربیت معلم شهید خورشیدی مشهد را بر عهده داشته است.

این مراسم با شرکت مسئولان پردیس ها و مراکز استان، مدیران گروه های آموزشی و کارکنان پردیس شهید بهشتی مشهد برگزار شد.


نظرات کاربران