دانشگاه فرهنگیان

پردیس شهید بهشتی خراسان رضوی

نشست هم اندیشی استادان دانشگاه فرهنگیان خراسان رضوی

نشست هم اندیشی استادان دانشگاه فرهنگیان خراسان رضوی با موضوع " تقویت منطق خرد ورزی و روحیه آزاد اندیشی " در تالار امام رضا (ع) پردیس شهید بهشتی برگزار گردید.

در این نشست استادان به بحث و تبادل نظر پیرامون موضوع نشست از جمله تجربه های آزاد اندیشی، اعتماد سازی، پیامدهای رشد تفکر خلاق و حل معضلات در پی آزاد اندیشی، از بین بردن فضای بی اعتمادی، بخشی نگری، سطحی نگری و کلیشه مداری پرداختند.

جناب آقای دکتر شعبانی ؛ استاد تمام دانشگاه فردوسی مشهد سخنران ومیهمان نشست ، ضمن جمع بندی و اظهار نظر راجع به بیانات همکاران، مباحثی از جمله مفهوم خرد ورزی ، تجربه و پیامدهای خرد ورزی و آزاد اندیشی و بررسی وضع موجود و چالش های فراروی خرد ورزی و آزاد اندیشی و اندیشیدن برای راه حل ها را طرح موضوع نمودند و در نهایت پروای حقیقت داشتن و تکیه بر باورها بعنوان راهنمای اعمال را اصل دانستند و بیان نمودند که هر خرد ورزی و آزاد اندیشی بایستی از خویشتن آغاز شود و قبل از هدایت دیگران، دغدغه هدایت خویشتن بایستی داشته باشیم.

در پایان ضمن تقدیر از حضورجناب آقای دکتر شعبانی ، با توجه به تاسیس و راه اندازی دبیر خانه هم اندیشی استادان در دانشگاه فرهنگیان خراسان رضوی حکم انتصاب جناب آقای فرید مؤمن زاده بعنوان دبیر شورای هم اندیشی توسط ریاست محترم پردیس شهید بهشتی و مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه اعطا گردید.

دبیرخانه هم اندیشی استادان  دانشگاه فرهنگیان خراسان رضوی                                    


| شناسه مطلب: 21217

تعداد بازدید: 737 | آخرین بازدید:
نظرات کاربران