پردیس شهید بهشتی خراسان رضوی

معاون آموزشی، پژوهشی و فرهنگی پردیس شهید بهشتی مشهد:

نظم و انضباط کاری، اولویت مهم حوزه های آموزش، پژوهش و فرهنگی اجتماعی است

معاون آموزشی، پژوهشی و فرهنگی پردیس شهید بهشتی مشهد در جلسه معارفه و هماهنگی با کارکنان اداری حوزه های زیرمجموعه این معاونت تأکید کرد: نظم و انضباط کاری یکی از اولویت مهم در حوزه های آموزش، پژوهش و فرهنگی اجتماعی است

صبح روز یکشنبه 26 آبان 98، جلسه معارفه و هماهنگی معاون جدید آموزشی، پژوهشی و فرهنگی پردیس شهید بهشتی با کارکنان این حوزه ها برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی در این جلسه، دکتر حسن باقری معاون آموزشی، پژوهشی و فرهنگی پردیس شهید بهشتی با اشاره به سوابق شغلی خویش تصریح کرد: بیش از 23 سال حضور درمراکز تربیت معلم و دانشگاه فرهنگیان، بیش از 6 سال ریاست مرکز تربیت معلم تربت حیدریه و دو سال و شش ماه معاونت هماهنگی مرکز آموزشی ثامن الحجج (ع) از جمله سوابق شغلی وی می باشد.

دکتر باقری با اشاره به سخنان امام علی(ع) گفت: این فرمایش حضرت امیرالمؤمنین که: "اوصیکم بتقوی الله و نظم امرکم"، در واقع خطاب به همه بشریت است.

وی تأکید کرد: نظم و انضباط کاری یکی از اولویت های مهم معاونت آموزشی، پژوهشی و فرهنگی است.

دکتر باقری با اشاره به اهمیت پاسخگویی صحیح و به موقع به دانشجویان گفت: پاسخگویی به مراجعات دانشجویی مورد مهم دیگری است که باید در اولویت قرار گیرد.

وی با اشاره به این سخن امام خمینی(ره) که: "نگذارید خانواده شهدا در پیچ و خم کارهای اداری سردرگم شوند"، تأکید کرد: شهدا بر گردن همه مردم حق دارند، از این رو رسیدگی به امور دانشجویان شاهد و ایثارگر نیز باید یک اولویت مهم کاری تلقی شود.

رعایت سلسله مراتب اداری، انضباط مالی، مهم قلمداد کردن نقش مدیران گروه، و شرکت مستمر در نماز جماعت از دیگر مواردی بود که معاون آموزشی، پژوهشی و فرهنگی پردیس شهید بهشتی در سخنان خود بر آن تأکید کرد.

در ادامه این جلسه هر یک از کارشناس مسئولان و کارشناسان بخش های مختلف با ارائه گزارش مختصری از وضعیت موجود حوزه خود، به بیان نقطه نظرات خود در زمینه های گوناگون شغلی پرداختند.


| شناسه مطلب: 156934

تعداد بازدید: 134 | آخرین بازدید:
نظرات کاربران