پردیس شهید بهشتی خراسان رضوی

قابل توجه کلیه دانشجویان ورودی 97 و 98

اطلاعیه مرحله اول تکمیل سامانه کارنامه سلامت

با توجه به اهمیت بهداشت و سلامت و برنامه سراسری پایش سلامت جسم و روان در دانشگاه فرهنگیان، مرحله اول تکمیل سامانه کارنامه سلامت آغاز می گردد.. ضروری است که دانشجومعلمان مقطع کارشناسی پیوسته ورودی مهرماه 99-98 در بازه زمانی شنبه  18/08/98 تا شنبه 09/09/98 طبق دستورالعمل زیر به "سامانه کارنامه سلامت" ورود نمایند و بخش خوداظهاری و سوالات روانشناسی آن را تکمیل و ثبت نمایند. بدیهی است زمان مرحله دوم آن که شامل "معاینات پزشکی" است، متعاقباً اعلام خواهد شد.

 1. ورود به سامانه به آدرس health.cfu.ac.ir یا از طریق سایت اصلی دانشگاه درانتهای سمت چپ صفحه در قسمت "سامانه کارنامه سلامت" اقدام نمایند.
 2. درج شماره ملی به عنوان نام کاربر و اعداد  123456 به عنوان کلمه عبور
 3. تغییر کلمه عبورکه اختیاری استدانشجویان محترمی که اقدام به تغییر رمز خود می نمایندباید در نظر داشته باشند که در صورت فراموشی رمزجدید ؛ جهت تعریف رمز مجدد، تمامی اطلاعات ثبت شده حذف می گردد
  دانشجویان محترمی که اقدام به تغییر رمز خود می نمایندباید در نظر داشته باشند که در صورت فراموشی رمزجدید ؛ جهت تعریف رمز مجدد، تمامی اطلاعات ثبت شده حذف می گردد
  .
 4. ورود به قسمت مدیریت پروفایل تکمیل و تایید اطلاعات شخصی(تمامی موارد ستاره دار باید حتما تکمیل گردد) بقیه موارد را ضرورتاً تکمیل نمایند و بار گذاری عکس پرسنلی ( حجم آن از 300 کیلو بایت بیشتر نباشد)

نکته : به منظور قابلیت رهگیری کلمه عبور در صورت فراموشی، ضروری است تمامی دانشجویان نسبت به ثبت شماره موبایل فعال و متعلق به خود دانشجو اقدام نمایند.

 1. ورود به قسمت سؤالات روانشناسی و پاسخ به تمامی سؤالات
 2. ورود به قسمت پرونده های جسمانی ( خود اظهاری ها ) و پاسخ به تمامی سؤالات
 3. ثبت پاسخ ها  و  " پایان مرحله اول "

تذکر:

 • پاسخ به سؤالات را با دقت و صداقت بیان نموده و مطمئن باشید کارنامه سلامت شما کاملاً محرمانه است و صرفاً جهت تجزیه و تحلیل های آماری و برنامه ریزی های حوزه بهداشت و سلامت جسم و روان استفاده خواهد شد.
 • در صورت وجود هرگونه سؤال، پیشنهاد یا انتقاد در این خصوص را با شماره تلفن 87751714 سرکار خانم نورشاهی کارشناس مسئول بهداشت و پیشگیری ویا با شماره تلفن 87751799 سرکار خانم خوش منظر کارشناس مسئول سلامت مطرح و یا به ایمیل اداره کل مشاوره، بهداشت و سلامت به نشانی salamat@cfu.ac.ir  ارسال نمائید.

مراحل تصویری ورود به سامانه به پیوست می باشد. توجه داشته باشید که در قسمت سوالات روانشناسی و بقیه سوالات خود اظهاری ها بدنبال هر پاسخ چند ثانیه مکث نموده و اگر سوالی را بدون پاسخ بگذارید ،  نمی توانید به مرحله بعد ورود نمایید،پس ضروری است دانشجویان به تمامی سوالات پاسخ دهند.


| شناسه مطلب: 156225

تعداد بازدید: 553 | آخرین بازدید:
نظرات کاربران