پردیس شهید بهشتی خراسان رضوی

مدیر امور پردیس های خراسان رضوی:

بخش عمده فرایند تربیت معلم به روابط میان دانشجویان، استادان و کارکنان بستگی دارد

عصر امروز، مدیر امور پردیس های خراسان رضوی در آیین معارفه معاون جدید آموزشی، پژوهشی و فرهنگی پردیس شهید بهشتی گفت: بخش عمده فرایند تربیت معلم به روابط میان دانشجویان، استادان و کارکنان بستگی دارد.

به گزارش روابط عمومی در این جلسه، رمضان نیری، مدیر امور پردیس های خراسان رضوی ضمن تبریک هفته وحدت و میلاد پیامبر اسلام(ص) به تغییر ساختار تشکیلاتی دانشگاه فرهنگیان استان اشاره کرد و گفت: با افزایش قابل توجه تعداد دانشجویان، ضروری است کلیه همکاران با همدلی و تلاش مضاعف به کار بپردازند.

نیری با اشاره به چهار «ص» طلایی برای سلامت و موفقیت یک سازمان گفت: این چهار «ص» عبارت از صداقت، صراحت، صمیمیت و صبوری است که باید همه تلاش کنیم این ویژگی ها را تمرین کنیم و در خود تقویت نماییم.

مدیر امور پردیس های خراسان رضوی مدیریت روابط را، به ویژه با دانشجویان، مهم دانست و اظهار داشت: تربیت معلم به صرف گذراندن چند واحد درسی حاصل نمی شود، بلکه بخش عمده فرایند تربیت معلم به روابط میان دانشجویان، استادان و کارکنان بستگی دارد.

وی افزود: باید با این نگاه که دانشجومعلم امروز ما، معلم، مدیر و مدیرکل آینده نظام تعلیم و تربیت است با او ارتباط برقرار کنیم.

نیری گفت: قانون مندی همراه با تشخیص های درست و انعطاف های ضابطه مند که اصل مهم دیگری است که باید در ارتباط های شغلی خود رعایت کنیم.

تأکید بر پاسخگویی به موقع به مکاتبات، پرهیز از هرگونه رفتار سیاسی جانبدارانه، اعتقاد به خرد جمعی و توجه به نقش های دینی و مذهبی از دیگر مواردی بود که مدیر امور پردیس های خراسان رضوی در سخنان خود به ان اشاره کرد.

دکتر سیدکمال الدین حسینی، معاون هماهنگی مدیریت امور پردیس های خراسان رضوی نیز در این جلسه از کلیه همکاران حوزه های مختلف پردیس شهید بهشتی تشکر کرد و گفت: انتخابی شدن برخی از دروس، بهتر شدن فرایند ثبت نام ها، کسب رتبه های اول کشور در حوزه های فرهنگی، آموزشی و پژوهشی، تأسیس استودیوی تولید محتوای الکترونیک و افزایش شور و نشاط و فعالیت دانشجویان از جمله توفیقات پردیس شهید بهشتی در یک سال گذشته بوده است.

دکتر حسن باقری یزدی، معاون جدید آموزشی، پژوهشی و فرهنگی پردیس شهید بهشتی نیز در این جلسه ضمن بیان شرح مختصری از سوابق اجرایی خود ابراز امیدواری کرد در مسئولیت جدید خود نیز به طور مؤثر به نظام تعلیم و تربیت کشور خدمت کند.


| شناسه مطلب: 156224

تعداد بازدید: 115 | آخرین بازدید:
نظرات کاربران