پردیس شهید بهشتی خراسان رضوی

ابلاغ شیوه نامه انتخاب پژوهشگران برتر دانشگاه فرهنگیان

شیوه نامه انتخاب پژوهشگران برتر دانشگاه فرهنگیان ابلاغ شد.

به گزارش روابط عمومی، دکتر حمیدرضا حافظیان مسئول امور پژوهشی و برنامه ریزی دانشگاه فرهنگیان خراسان رضوی با اعلام این خبر گفت: افراد مشمول انتخاب پژوهشگر برتر، شامل اعضای هیأت علمی رسمی و پیمانی، مدرسان موظف و مأموران آموزشی دارای چهار سال همکاری تمام وقت پیوسته تا پایان شهریور 98 می باشند.

وی افزود: افرادی متقاضی شرکت در این فراخوان نباید در چهار سال گذشته به عنوان پژوهشگر برتر دانشگاه معرفی شده باشند.

دکتر حافظیان ادامه داد: در این جشنواره در سطح استان در سه گروه علوم تربیتی، علوم انسانی و هنر، و علوم پایه به تفکیک در هر گروه از یک نفر تجلیل خواهد شد و در سطح کشور نیز نفر برتر هر گروه معرفی و انتخاب می شود.

مسئول امور پژوهشی و برنامه ریزی دانشگاه فرهنگیان استان از متقاضیان شرکت در این فراخوان دعوت کرد حداکثر تا تاریخ 8 آبان 98 مستندات خود را به امور پژوهشی مدیریت امور پردیس های خراسان رضوی یا پردیس محل اشتتغال خود تحویل دهند.

وی با اشاره به جشنواره تجلیل از آثار برگزیده (کتاب چاپ شده، تألیف یا ترجمه، رساله دکتری، پایان نامه کارشناسی ارشد و طرح های پژوهشی) بیان کرد: اعضای هیأت علمی مدرسان و مأموران، دانشجومعلمان و کارشناسان دانشگاه (موظف، مأمور، رسمی و پیمانی) می توانند در این جشنواره شرکت کنند.

دکتر حافظیان با بیان این که دستورالعمل جشنواره انتخاب دانشجویان برتر کارشناسی پیوسته، کارشناسی ناپیوسته و کارشناسی ارشد نیز ابلاغ شده است از دانشجویان واجد شرایط خواست با توجه به تأکیدات مدیر دانشگاه فرهنگیان استان برای شرکت حداکثری دانشجویان در این جشنواره، نسبت به تکمیل گزارش نامه تفصیلی دانشجوی پژوهشگر اقدام نمایند.

متن کامل شیوه نامه انتخاب پژوهشگر برتر و نمون برگ های مربوطه در بخش فایل های ضمیمه همین خبر بارگذاری شده است که علاقمندان می توانند نسبت به پیاده سازی(دانلود) و مطالعه آن اقدام نمایند.


| شناسه مطلب: 154490

تعداد بازدید: 163 | آخرین بازدید:
نظرات کاربران