پردیس شهید بهشتی خراسان رضوی

معاون آموزشی، پژوهشی و فرهنگی دانشگاه فرهنگیان خراسان رضوی:

ویژگی یک دانشگاه خوب، خلوت بودن واحد آموزش و پر مراجعه بودن واحدهای فرهنگی، پژوهشی و کتابخانه ای است

معاون آموزشی، پژوهشی و فرهنگی دانشگاه فرهنگیان خراسان رضوی در جلسه توجیهی دانشجومعلمان نوورود پردیس شهید بهشتی مشهد گفت: ویژگی یک دانشگاه خوب خلوت بودن واحد آموزش و پر مراجعه بودن واحدهای فرهنگی، پژوهشی و کتابخانه ای است

صبح امروز، دوشنبه 15 مهر98، معاون آموزشی، پژوهشی و فرهنگی دانشگاه فرهنگیان خراسان رضوی در جلسه توجیهی دانشجومعلمان نوورود پردیس شهید بهشتی مشهد با اشاره به عنایات مقام معظم رهبری به دانشگاه فرهنگیان گفت: توسعه جامعه در گروه رشد نظام تعلیم و تربیت است.

سیدکمال الدین حسینی خطاب به دانشجومعلمان نوورود بیان کرد: شما با رتبه های بسیار خوب کنکور سراسری و با علاقه و اشتیاق وارد این دانشگاه شده اید، بنابراین امید می رود با با تکیه بر توانمندی های خود و بهره مندی از استادان فرهیخته و ظرفیت های علمی و پژوهشی موجود، دورانی بسیار پرنشاط و سرشار از تجربه های مؤثر یادگیری برای خود رقم بزنید.

حسینی با بیان این که دوران دانشجویی دوره کارشناسی، بسیار کوتاه اما مغتنم است از دانشجویان خواست قدر این ایام را بدانند.

وی ادامه داد: یکی از حقوق شما دانشجویان برگزاری کلاس های درس با کیفیت مطلوب است اما در مقابل تکلیف شما نیز این است که از با حضور منظم در کلاس ها از آن حداکثر استفاده را ببرید.

معاون آموزشی، پژوهشی و فرهنگی پردیس شهید بهشتی تولید علم بومی، قانونمداری، انضباط، مسئولیت پذیری، نظارت همگانی، هماهنگی، مشارکت و تفکیک نقش ها و وظایف را به عنوان هشت اصل مهم معرفی کرد که همه دانشجویان باید نسبت به آن متعهد باشند

حسینی ادامه داد: محیط فیزیکی خوب، نیروی انسانی توانمند، دارا بودن 12 گروه درسی و ارائه دروسی عمومی و تربیتی به صورت انتخابی جزء مهمترین امتیازات پردیس شهید بهشتی به شمار می رود.

وی با بیان این که: "ویژگی یک دانشگاه خوب خلوت بودن واحد آموزش و پر مراجعه بودن واحدهای فرهنگی، پژوهشی و کتابخانه ای است"،  از دانشجویان خواست با حضور فعال و مراجعه فراوان به بخش های فرهنگی، پژوهشی و کتابخانه، تعامل با مدیران گروه و عدم مراجعه به واحدهای آموزش و امتحانات، در ایجاد محیط آموزشی و دانشگاهی خوب و مطلوب سهیم باشند.

پس از سخنان معاون آموزشی، پژوهشی و فرهنگی پردیس شهید بهشتی، مدیران گروه های آموزشی و کارکنان حوزه های فرهنگی، پژوهشی و آموزشی به دانشجویان نوورود معرفی شدند.   


| شناسه مطلب: 152594

تعداد بازدید: 126 | آخرین بازدید:
نظرات کاربران