دیدار سرپرست امور پردیس های خراسان رضوی با مدیر کل آموزش و پرورش و مدیرکل توسعه، تجهیز و نوسازی مدارس

صبح دیروز چهارشنبه، 23 خرداد 97 سرپرست امور پردیس های خراسان رضوی در دو دیدار جداگانه با مدیرکل آموزش و پرورش و مدیرکل توسعه، تجهیز و نوسازی مدارس استان دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی رمضان نیری در دیدار با قاسمعلی خدابنده، مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی ضمن ارائه آماری از دانشجویان پردیس ها و مراکز تابعه این دانشگاه گفت با توجه به برنامه ریزی برای پذیرش حدود 2000 دانشجو برای سال تحصیلی آینده این دانشگاه با کمبود نیرو روبروخواهد شد که حل این مشکل همکاری و مساعدت اموزش و پرورش را می طلبد.

دکتر خدابنده نیز با اشاره به این که تنها راه تأمین نیروهای مناسب و با کیفیت برای آموزش و پرورش، دانشگاه فرهنگیان است آمادگی اداره کل آموزش و پرورش استان را برای هرگونه همکاری در این زمینه اعلام کرد.

سرپرست دانشگاه فرهنگیان خراسان رضوی در دیدار دیگری که با مدیرکل توسعه تجهیز و نوسازی مدارس استان داشت ضمن اشاره به بناهای فرسوده دانشگاه فرهنگیان و نیاز به بازسازی آن اظهار داشت کمبود فضاهای خوابگاهی و نبود سرفصل عمرانی برای توسعه سرهای دانشجویی از دیگر مشکلات این دانشگاه است که برای رفع ان نیاز به همکاری و توجه ویژه اداره کل نوسازی مدارس استو وی همچنین از حمایت های اداره کل نوسازی برای احداث مجموعه خوابگاهی کوثر پردیس شهید هاشمی نژاد قدردانی کرد.

در این دیدار جاسم حسین پور، مدیر کل توسعه، تجهیز و نوسازی مدارس نیز با تأکید بر اهمیت دانشگاه فرهنگیان برای تربیت نیروهایی در تراز جامعه اسلامی گفت با توجه به مأموریت های محوله به دانشگاه فرهنگیان در سند تحول بنیادین اداره کل نوسازی استان آماده همکاری جهت حل مشکلات عمرانی این دانشگاه می باشد.  


| شناسه مطلب: 107662

تعداد بازدید: 235 | آخرین بازدید:
نظرات کاربران