دانشگاه فرهنگیان

پردیس شهید بهشتی خراسان رضوی

برگزاری جلسه هماهنگی کارکنان بخش خدمات پردیس شهید بهشتی

صبح امروز، 20 خرداد 96 جلسه هماهنگی و هم اندیشی کارکنان خدمات پردیس شهید بهشتی خراسان رضوی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی در این جلسه که در محل سالن کنفرانس ساختمان شهید بهشتی برگزار گردید سرپرست دانشگاه فرهنگیان خراسان رضوی با اشاره به وسعت فضا و قدمت بناهای پردیس شهید بهشتی گفت این امر زحمت کارکنان بخش خدمات را بیشتر می کند و بدین جهت باید خالصانه، صمیمانه و به دور از هرگونه تعارف قدردان تلاش های همکاران این بخش بود.

رمضان نیری با اشاره به این که دانشگاه فرهنگیان محل تربیت معلم است گفت تربیت معلم امری نیست که فقط در کلاس درس و در موقعیت های رسمی آموزشی روی دهد. وی افزود ما باید تربیت را به صورت بسته ای از موقعیت های تربیتی ببینیم که همه در آن نقش دارند و گاهی ممکن است نقش یک نیروی خدماتی در آن کمتر از یک مسئول نباشد.

سرپرست دانشگاه فرهنگیان با ذکر این که نوع نگاه، نوع کلام و انتخاب واژه های مناسب، همه دارای بار تربیتی دارند اظهار داشت همه ما باید نقش خودمان را نقشی تربیتی ببینیم و بکوشیم با مراقبت در حرکات، سکنات و رفتار خود این نقش را به خوبی ایفا کنیم.

نیری با بیان این که هر قدمی که در راه تربیت معلم برداشته می شود یک سرمایه ماندگار است بیان کرد از دیدگاه قرآن هر کاری که آثار خوبی برجای بگذارد نوعی سرمایه گذاری است..

وی با اشاره به این سخن مقام معظم رهبری که هر کسی در هر موقعیتی باید تصور کند که نقشش مهمترین نقش است گفت اگر این نگاه بر زندگی ما حاکم شود دیگر خستگی معنایی ندارد.

این مقام مسئول با اشاره به برنامه های تابستانی که با حضور مهمانانی از سایر مراکز و استان ها در پردیس شهید بهشتی برگزار خواهد شد گفت این موقعیتی است که فرهنگ شهر و استان ما را در معرض قضاوت دیگران قرار می دهد. وی تأکید کرد همه باید بکوشیم از این موقعیت به  گونه ای استفاده کنیم که دیگران قضاوت خوبی در رابطه با فرهنگ ما داشته باشند.

در این جلسه هریک از همکاران شرکت کننده نیز نقطه نظرات خود را در رابطه با مسائل شغلی خود مطرح کردند و در نهایت پس از بحث و تبادل نظر، تصمیمات لازم  اتخاذ گردید.

گفتنی است این جلسه در حضور مسئول حراست پردیس، مسئولان حوزه نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت پردیس شهید بهشتی ومدیریت امور استان ها و چند تن از سرپرستان سراهای دانشجویی برگزار شد.


| شناسه مطلب: 107297

تعداد بازدید: 157 | آخرین بازدید:
نظرات کاربران