دانشگاه فرهنگیان

پردیس شهید بهشتی خراسان رضوی

پنجمین دوره انتخابات شورای صنفی دانشجویی پردیس شهید بهشتی به صورت الکترونیکی برگزار شد

امروز دوشنبه 24 اردیبهشت 97، پنجمین دوره انتخابات شورای صنفی دانشجویی پردیس شهید بهشتی در محل ساختمان اداری آموزشی این پردیس برگزار گردید.

محمد قنبری، مسئول امور دانشجویی پردیس شهید بهشتی با اعلام این خبر گفت رآی گیری این انتخابات از ساعت 9 ونیم صبح امروز آغاز شده و تا ساعت 17 وسی دقیقه ادامه خواهد داشت. وی ادامه داد ممکن است زمان رأی گیری در صورت استقبال دانشجویان تمدید شود.

مسئول امور دانشجویی پردیس شهید بهشتی با بیان این که نفر اول این انتخابات باید حداقل نصف کل آراء بعلاوه یک رأی را کسب نماید گفت در غیر اینصورت انتخابات در دور دوم ادامه خواهد یافت. وی افزود در پایان انتخابات 7 نفر به عنوان اعضای اصلی و سه نفر به عنوان اعضای علی البدل انتخاب خواهند شد.

قنبری به  اختیارات و اهداف شورای صنفی دانشجویی اشاره کرد و گفت اعضای شورای صنفی دانشجویان می توانند در حوزه های رفاهی، تغذیه، امور معیشتی، بهداشت و نظارت بر فروشگاه ها و بازارچه های دانشجویی پیگیر مطالبات منطقی دانشجویان باشند.

این مقام مسئول با ذکر این که تیمی متشکل از زبده ترین دانشجویان زیر نظر کمیته نظارت پردیس برگزاری این انتخابات را برعهده دارند بیان کرد رأی گیری به صورت الکترونیکی، از طریق سیستم رایانه ای و با استفاده از شماره دانشجویی انجام می شود و دانشجویان در هر لحظه می توانند از طریق مانیتور نصب شده در سالن برگزاری آمار شرکت کنندگان را مشاهده نمایند.

مسئول امور دانشجویی پردیس شهید بهشتی با ذکر این که بلافاصله پس از پایان انتخابات شمارش آراء آغاز خواهد گردید گفت نتایج نهایی فردا سه شنبه 25 اردیبهشت اعلام خواهد شد. وی افزود کاندیداهایی که به نتایج انتخابات اعتراض داشته باشند یک روز فرصت خواهند داشت تا اعتراض خود را به امور دانشجویی پردیس اعلام نمایند.

قنبری با تشکر از کلیه دانشجویان برای شرکت در این انتخابات از مدیریت پردیس و مسئولان و کارشناسان واحدهای امور فرهنگی، حراست، ارزیابی وبالندگی، هوشمندسازی و فناوری و سرپرستان سراهای دانشجویی برای همکاری صمیمانه در برگزاری این رویداد صنفی دانشجویی قدردانی کرد.


| شناسه مطلب: 104526

تعداد بازدید: 141 | آخرین بازدید:
نظرات کاربران