دانشگاه فرهنگیان

پردیس شهید بهشتی خراسان رضوی

برگزاری آخرین جلسه تازه های کتاب در سال تحصیلی 97-96

آخرین جلسه تازه های کتاب در سال تحصیلی 97-96 با معرفی کتاب «فنون ویژه تدریس درس تربیت بدنی» برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی در این جلسه که صبح امروز، یکشنبه 23 اردیبهشت 97 برگزار گردید، رضا اسماعیلی زین آباد از استادان دانشگاه فرهنگیان خراسان رضوی و مؤلف کتاب «فنون ویژه تدریس درس تربیت بدنی» با اشاره به تجربیات خود در جشنواره الگوهای برتر تدریس گفت به منظور این که این تجربیات در اختیار دبیران درس تربیت بدنی قرار گیرد، چهارمین کتاب خود را به این موضوع اختصاص دادم و فنون ویژه برای تدریس درس تربیت بدنی را با نگاهی به جشنواره الگوهای برتر تدریس معرفی و ارائه نمودم.

اسماعیلی با بیان این که وظیفه دبیر ورزش صرفاً آموزش یک رشته ورزشی خاص نیست گفت دبیر ورزش باید نقش خود را در علاقمند کردن دانش آموزان به ورزش نیز به درستی ایفا کند.

این استاد تربیت بدنی پردیس شهید بهشتی با ذکر این که تربیت بدنی درسی زیبا، جذاب و مورد قبول آحاد مردم است به سخن شهید رجایی در رابطه با این درس اشاره کرد و اظهار داشت آنقدر که در درس تربیت بدنی می توان به تربیت دانش آموزان پرداخت در دروس دیگر این امر میسر نیست.

در این جلسه کارشناس امور پژوهشی پردیس شهید بهشتی نیز ضمن تقدیر از اعضای کارگروه اجرایی برنامه تازه های کتاب گفت این برنامه از حدود آبان سال 96 به همت کارشناسی پژوهشی پردیس آغاز گردیده و هر هفته یکی از کتاب های تألیفی توسط استادان یا دانشجویان معرفی شده است.

وی اظهار امیدواری کرد برگزاری جلساتی مانند تازه های کتاب زمینه ساز علاقمندی دانشجویان به امر تحقیق و پژوهش و تألیف و تصنیف کتاب و مقاله باشد.

در پایان این جلسه از چند تن از دانشجویان و کارکنان پردیس شهید بهشتی که در امر برگزاری جلسات هفتگی تازه های کتاب با کارشناسی پژوهشی همکاری داشته اند، تقدیر وقدردانی شد.


| شناسه مطلب: 104353

تعداد بازدید: 148 | آخرین بازدید:
نظرات کاربران