دانشگاه فرهنگیان

پردیس شهید بهشتی خراسان رضوی

در جلسه مدیران گروه های آموزشی استان بررسی شد:
حوزه فعالیت ها و اختیارات مدیران گروه ها

صبح امروز، دوشنبه 24 دی 95، جلسه مدیران گروه های آموزشی دانشگاه فرهنگیان خراسان رضوی در دفتر معاونت آموزشی، پژوهشی و فرهنگی پردیس شهید بهشتی مشهد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی در این جلسه، معاون آموزشی، پژوهشی و فرهنگی دانشگاه فرهنگیان استان، ضمن تبریک به کلیه مدیران گروه های درسی برای انتخاب شدن به این سمت گفت: ابلاغ اکثر مدیران گروه صادر گردیده و به زودی مراسم معارفه رسمی آنان برگزار خواهد شد.

سیدکمال الدین حسینی با طرح موضوع حوزه فعالیت ها و اختیارات مدیران گروه ها گفت: باید تمام تلاش ها در این جهت باشد که ساختار سازمانی مطلوب، شکل بگیرد.

وی با انتقاد از نابسامانی برخی امور گفت: برای این که تمام کارها به سامان شود نیاز به کمک و همکاری همه مدیران گروه ها است.

حسینی اظهار داشت: هم اکنون شاهد این هستیم که با انجام برخی اصلاحات در پردیس شهید بهشتی، از میزان مراجعه دانشجویان به بخش آموزش این پردیس کاسته شده است.

وی خاطرنشان ساخت: اگر فضای ذهنی دست اندرکاران، مدیریت شود بسیاری از امور بهبود می یابد.

این مقام دانشگاه فرهنگیان استان، با بیان برخی از حوزه های فعالیت مدیران گروه های آموزشی گفت: تهیه برنامه اجرایی، آموزشی، فرهنگی و پژوهشی و نیز ابلاغ برنامه های اجرایی و تکالیف عمومی اعضای هیأت علمی و مدرسان از جمله فعالیت های مورد انتظار از مدیران گروه های درسی است.

حسینی افزود: طراحی دوره های آموزشی، کارگاهیِ کارورزی، پژوهشی و فرهنگی، راهنمایی دانشجویان، و بررسی تقاضاهای مدرسان و اعضای هیأت علمی در زمینه بازدیدهای علمی دانشجومعلمان و طرح آن در شورای گروه نیز از دیگر کارهایی است که می تواند در حوزه فعالیت های شغلی مدیران گروه های درسی قرار بگیرد.

در ادامه این جلسه مدیران گروه به بیان دیدگاه های خود پرداختند و در نهایت پس از بحث و تبادل نظر تصمیمات لازم اتخاذ گردید.  


| شناسه مطلب: 128181

تعداد بازدید: 139 | آخرین بازدید:
نظرات کاربران