دانشگاه فرهنگیان

پردیس شهید بهشتی خراسان رضوی

با حضور مدیر پردیس های خراسان رضوی و مدیرکل دفتر طرح، برنامه و بودجه
دوره کارگاه آموزشی برنامه ریزی امور عمرانی و بودجه استان های شرق کشور اغاز به کار کرد

صبح امروز، دومین دوره کارگاه آموزشی برنامه ریزی امور عمرانی و بودجه استان های شرق کشور در پردیس شهید بهشتی مشهد آغاز به کار کرد.

در این جلسه مدیر امور پردیس های خراسان رضوی ضمن خوش آمد گویی به مهمانان، بر اهمیت برنامه ریزی در انجام امور تأکید کرد و گفت: انجام کار بدون برنامه به معنای هرزه کاری و هدر دادن منابع است.

رمضان نیری با اشاره به حدیثی از امام رضا(ع) اظهار داشت: ارتقاء دانش شغلی و کسب تخصص در کار را نوعی عبادت دانست.

وی با اشاره به کتاب هفت عادت مرمان موفق اثر استیفن کاوی، به برخی از ویژگی های انسان های موفق را ذکر کرد.

نیری از عامل بودن، الویت بندی امور، داشتن تفکر برنده-برنده، داشتن هم کوشی و خودمراقبتی به عنوان برخی از این ویژگی ها یاد کرد.

در ادامه دکتر کریم مصلحی، مدیرکل دفتر طرح، برنامه و بودجه دانشگاه فرهنگیان با بیان این که امسال برای دومین بار، دوره آموزشی برنامه ریزی بودجه به صورت منطقه ای برگزار می گردد، گفت: سال گذشته نیز این دوره در شهرهای مشهد، قم و شیراز اجرا شد که بر اساس اطلاعات به دست آمده و تجزیه و تحلیل آمار، دوره بسیار موفقی بوده است..

وی اظهار امیدواری کرد که دوره پیش رو نیز با توجه به تلاش فراوانی که  برای غنی سازی آن توسط همکاران طرح و برنامه صورت گرفته است، همانند سال گذشته مفید و موفقیت آمیز باشد.

دکتر مصلحی خاطرنشان کرد: مذاکرات ضمنی برای اخذ مجوز کارشناس مسئول عمرانی استان ها آغاز شده که امیدواریم به زودی به نتیجه برسد و استان ها بتوانند جهت بهینه سازی امور عمرانی از این پست به نحو احسن استفاده کنند.

در پایان، مدیرکل پشتیبانی و رفاه دانشگاه فرهنگیان در سخنانی کوتاه اعلام کرد صندوق وام ضروری کارکنان  دانشگاه در دهه فجر آغاز به کار خواهد کرد.

وی افزود: نرم افزار جدیدی نیز برای استفاده از سوئیت های دانشگاه طراحی شده که تا پایان سال جاری به بهره برداری خواهد رسید و کلیه کارکنان می توانند با مراجعه به نرم افزار مذکور، سوئیت های دانشگاه را رزرو و از آن استفاده نمایند.


| شناسه مطلب: 128167

تعداد بازدید: 117 | آخرین بازدید:
نظرات کاربران