در حال بارگذاری ...
در دانشگاه فرهنگیان خراسان رضوی برگزار شد:

چهارمین جلسه برنامه ریزی و تمهید مقدمات مصاحبه داوطلبان دوره های کارشناسی پیوسته دانشگاه فرهنگیان

صبح دیروز، جمعه 1 شهریور 98، چهارمین جلسه برنامه ریزی و تمهید مقدمات مصاحبه داوطلبان دوره های کارشناسی پیوسته دانشگاه فرهنگیان در مرکز آموزشی ثامن الحجج(ع) مشهد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی در این جلسه که با حضور سیدکمال الدین حسینی، معاون آموزشی، فرهنگی و پژوهشی دانشگاه فرهنگیان خراسان رضوی و ایرج سعادتمند معاون پژوهش و برنامه ریزی اداره کل آموزش و پرورش استان برگزار شد، هماهنگی های لازم برای انجام مصاحبه ها و تقسیم کار بین دانشگاه فرهنگیان و آموزش و پرورش انجام گردید.

در پایان این جلسه کمیته تخصصی مصاحبه داوطلبان به دانشگاه فرهنگیان و کمیته های پزشکی، تدارکات و بودجه به اداره کل آموزش و پرورش استان محول گردید.

استفاده از استادان و معلمان  باتجربه و برجسته، اطلاع رسانی مناسب و به موقع و برگزاری مصاحبه در دو بخش خواهران و برادران از دیگر مصوبات این جلسه بود.

گفتنی است از چند روز آینده فرایند مصاحبه بیش از 4000 داوطلب دانشگاه فرهنگیان با حضور حدود 300 نفر مصاحبه گر وعوامل اجرایی برگزار خواهد شد.

اطلاعات تکمیلی در خصوص زمانبندی دقیق، نحوه انجام و مکان اجرای مصاحبه ها از طریق پایگاه های اطلاع رسانی دانشگاه فرهنگیان و اداره کل اموزش و پرورش استان به آگاهی داوطلبان خواهد رسید.


| شناسه مطلب: 148091

تعداد بازدید: 1397 | آخرین بازدید:
نظرات کاربران