در حال بارگذاری ...

به میزبانی دانشگاه فرهنگیان خراسان رضوی انجام می شود:
برگزاری سه کارگاه آموزشی تربیت مترجم یک، تربیت مترجم 2 و چگونگی تدوین کتب درسی

روزهای 12 و 13 شهریور آینده سه کارگاه آموزشی تربیت مترجم(1) ، تربیت مترجم(2) و چگونگی تألیف کتب درسی به میزبانی دانشگاه فرهنگیان خراسان رضوی برگزار خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی، دکتر حمیدرضا حافظیان، مسئول پژوهش و برنامه ریزی دانشگاه فرهنگیان خراسان رضوی با اعلام این خبر گفت: این کارگاه ها برای اعضای هیأت علمی، مدرسان و مأموران آموزشی علاقمند و واجد مهارت های اولیه برگزار می شود.

وی افزود: انتخاب شرکت کنندگان از میان داوطلبان استان های خراسان رضوی، خراسان شمالی، خراسان جنوبی، گلستان، مازندران، کرمان، سمنان، یزد و سیستان و بلوچستان صورت خواهد گرفت.

دکتر حافظیان خاطرنشان ساخت: متقاضیانی که در کارگاه های مشابه در سال قبل شرکت کردند، مجاز به شرکت در این دوره نیستند.

وی تأکید کرد: کارگاه تربیت مترجم(2)  نیز ویژه کسانی است که کارگاه تربیت مترجم(1) را گذرانده اند.

مسئول پژوهش و برنامه ریزی دانشگاه فرهنگیان خراسان رضوی ادامه داد: علاقمندان لازم است مدارک خود را شامل رزومه، فرم تکمیل شده مربوطه (پیوست خبر) و مدرک زبان (جهت کارگاه تربیت مترجم 1 و 2)، حداکثر تا پایان وقت اداری روز 3 شهریور در قالب یک فایل فشرده با نام متقاضی به نشانی الکترونیکی i.knowledge@cfu.ac.ir ارسال نمایند.

دکتر حافظیان با بیان این که این کارگاه ها به همت معاونت پژوهش و فناوری سازمان مرکزی دانشگاه فرهنگیان برگزار خواهد شد از مساعدت هیأت رئیسه دانشگاه فرهنگیان استان نیز برای میزبانی و همکاری در برگزاری آن قدردانی کرد.


| شناسه مطلب: 147425

تعداد بازدید: 223 | آخرین بازدید:
نظرات کاربران