در حال بارگذاری ...

معاون آموزشی، پژوهشی و فرهنگی دانشگاه فرهنگیان خراسان رضوی :
باید از همه ظرفیت ها برای برگزاری مصاحبه داوطلبان ورود به دانشگاه فرهنگیان استفاده شود

صبح دیروز، سه شنبه 22 مرداد 98، معاون آموزشی، پژوهشی و فرهنگی دانشگاه فرهنگیان خراسان رضوی، در جلسه برنامه ریزی و تمهید مقدمات برگزاری مصاحبه داوطلبان ورود به دانشگاه فرهنگیان گفت: برگزاری صحیح و مناسب مصاحبه ها مسئولیت سنگینی است و باید در این راه از همه ظرفیت ها استفاده شود.

سیدکمال الدین حسینی با بیان این که هم سرنوشت داوطلبان و هم سرنوشت نظام تعلیم و تربیت کشور در گرو انجام هرچه بهتر فرایند انتخاب معلم است، گفت: همه باید در این کار حساس باشند چرا که حق الناس در میان است.

وی با تأکید بر این که باید همه کارها از قبل برنامه ریزی شود و مطابق برنامه ریزی انجام شده پیش برود، خاطرنشان ساخت: آرامش خاطر و راحتی برگزارکنندگان، دقت بالا و برگزاری مطلوب مصاحبه ها در اثر برنامه ریزی های قبلی حاصل خواهد شد.

حسینی با بیان این که امسال 2300 دانشجو در دانشگاه فرهنگیان استان پذیرفته می شوند، گفت: 85 درصد این تعداد دانشجویان بومی استان هستند که از این نظر باید به آموزش و پرورش استان تبریک گفت چرا که سهم استان به نسبت جمعیت آن بالا رفته است.

   معاون آموزشی، پژوهشی و فرهنگی دانشگاه فرهنگیان خراسان رضوی ادامه داد: امسال حدود 6000 مصاحبه انجام خواهد شد که 3500 مصاحبه مربوط به آقایان و 2500 مورد آن مربوط به خانم ها است.

در ادامه این جلسه هر یک از اعضاء  به بیان دیدگاه های خود در رابطه با مواردی همچون مکان برگزاری مصاحبه ها، چگونگی انجام معاینات پزشکی، نحوه برگزاری جلسه توجیهی برای عوامل اجرایی ، پرداخت حق الزحمه عوامل اجرایی مصاحبه های سال های قبل و ... پرداختند و در نهایت پس از بحث و تبادل نظر تصمیمات لازم اتخاذ شد و به تصویب رسید.


| شناسه مطلب: 147104

تعداد بازدید: 412 | آخرین بازدید:
نظرات کاربران